ПРО НАС

Сервіс "Мої Документи" - це, перш за все, зручний сервіс, який максимально спрощує процедуру отримання того чи іншого документу.
Вам не потрібно вистоювати величезні черги, ходити по кабінетах і проходити складні процедури у держустановах. Ми створили "єдиний офіс" у якому легко та швидко, Ви можете отримати послуги з державної реєстрації нерухомості, юридичних та фізичних осіб, осіб - підприємців та громадських формувань, послуги з виготовлення технічних паспортів, а також інші послуги.
Особливістю документ - сервісу також є те, що всі необхідні заявки на отримання тих чи інших послуг заповнює кваліфікований співробітник фронт-офісу, а не сам клієнт. Таким чином, вдається уникнути помилок, які зазвичай робляться при оформленні. Вам лише потрібно подати документи.
Отримати результат Ви можете як в паперовій так і в електронній формі.
Наша мета максимально спростити процедури з оформлення і видачи документів, шляхом надання швидких, зручних та якісних адміністративних послуг.
Головною перевагою, яка виділяє нас серед конкурентів є те, що ми  єдина компанія яка консультує перед подачею документів. Якщо ми прийняли документи, то гарантуємо 100% результат, ніяких відмов!

 


ПРИНЦИПИ РОБОТИ КОМПАНІЇ

ШВИДКІСТЬ

Відсутність черг, спрощена процедура надання послуг, електронний документообіг допоможуть у максимально короткі строки отримати результат.

ЗРУЧНІСТЬ

Всі необхідні заявки на отримання тих чи інших послуг заповнює ква - ліфікований співробітник фронт-офісу, а не сам клієнт. Отримати результат ви можете як в паперовій так і в електронній формі.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Безкоштовні консультації надаються у нашому офісі, також отримати відповіді на питання Ви можете заповнивши електронну форму на сайті, або зателефонувати оператору.

ІННОВАЦІЙНІСТЬ

Ви маєте можливість надати документи для обробки, завантаживши їх на хмарне сховище сервісу Мої Документи.  Ми гарантуємо конфіденційність та захищеність Вашої інформації.

       

Щоб краще розуміти наших клієнтів

ми спілкуємось чотирьма мовами:

українською, російською, англійською

та китайською.

 

Сучасний свт важко уявити собі без хмарних сховищ зберігіння даних, які міцно і надійно увійшли в наше комп'ютерне життя. Хмарне сховище - це онлайн сховище, всі дані якого зберігаються на сервері.

Переваги використання хмарного сховища

  • фахівці нашої компанії миттєво отримують доступ до ваших файлів, що дозволяє оперативно опрацьовувати інформацію (а в результаті швидше отримати результат)
  • за рахунок миттєвої  синхронізації файлів розміщених у хмарі з файлами які знаходяться на ПК у спеціалістів нашої компанії, збільшується продуктивність при роботі з даними
  • гарантується безпека ваших даних при роботі з онлайн-сховищами
  • завантажені файли ніколи не загубляться


 

НАШІ ПАРТНЕРИ

Адвокатське об’єднання «Український адвокат»

Всеукраїнська громадська організація «Союз захисту підприємництва»

       Інвест кредит груп 

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад (ВАССР) 

             Омега Інвест

ЗВІТНІСТЬ

Рішення сесії про утвореня КП “Мої Документи” та філії КП “Мої Документи” міста Києва

КОНТАКТИ

04215, м. Київ, проспект Георгія Гонгадзе, будинок 32-Б

+38 (098)-541-51-17               e-mail: service.md2017@gmail.com