Опис послуги: реєстрація гаражу, гаражного боксу, паркомісця

1. З'вязатись з нами за тел.  0985415117, чи відправити електронною поштою  work.15117@gmail.com документи:
* один з таких документів: договір купівлі-продажу, дарування, купівлі-продажу майнових прав, свідоцтво, рішення суду;
* технічний паспорт;
*  договір оренди земельної ділянки між гаражним кооперативом та Київрадою, або рішення РДА про виділення земельної ділянки на користь кооперативу. Якщо власник гаражу є інвалід, то лише рішення РДА про виділення земельної ділянки під будівництво гаражу для інваліда;
* паспорт громадянтна, ідентифікаційний номер, або, якщо документи подає юридична особа, статут, виписку, наказ про призначення керівника або довіреність представника.
Примітка: якщо право власності на гараж було зареєстровано БТІ, то необхідно надати актуальну довідку БТІ.
2. Оплатити послугу за банківськими реквізитами або шляхом переказу на картковий рахунок.
3. Надати оригінали документів до офісу у призначений Вам час. Якщо документи відсутні, то ми їх замовимо, надамо консультацію онлайн.
4. Ви отримаєте SMS про те, що Ваші документи готові і можете забрати: витяг про реєстрацію, та оригінали поданих документів. За замовчуванням документи направляються клієнту Новою поштою в цей же день.

Примітка:
5. У разі неможливості надання послуги, кошти повертаються у 2-денний строк на картковий рахунок замовника.
6. Клієнт має право написати заяву про відмову від послуги у 2-денний строк після подачі оригіналів документів та оплати, якщо послуга не була надана; у такому разі оплата повертається у повному розмірі (мінус комісія банку клієнта).