Опис послуги: реєстрація земельної ділянки

1. З'вязатись з нами за тел.  0985415117, чи відправити електронною поштою  work.15117@gmail.com документи:
* один з таких документів: рішення Київради, або сільради або райдержадміністрації про відведення земельної ділянки; актуальна інформаційна довідка з Департаменту земельних ресурсів або сільради про те, що таке рішення дійсно приймалось, і не скасовано;
* технічна документація або проект землеустрою, з відповідними погодженнями (якщо погодження передбачено законом, наприклад ділянка знаходиться в охорнній зоні);
* витяг з ДЗК, що підтверджує присвоєння кадастрового номеру;
* паспорт громадянтна, ідентифікаційний номер, або, якщо документи подає юридична особа, статут, виписку, наказ про призначення керівника або довіреність представника.
2. Оплатити послугу за банківськими реквізитами або шляхом переказу на картковий рахунок.
3. Надати оригінали документів до офісу у призначений Вам час. Якщо документи відсутні, то ми їх замовимо, надамо консультацію онлайн.
4. Ви отримаєте SMS про те, що Ваші документи готові і можете забрати: витяг про реєстрацію, та оригінали поданих документів. За замовчуванням документи направляються клієнту Новою поштою в цей же день.

Примітка:
5. У разі неможливості надання послуги, кошти повертаються у 2-денний строк на картковий рахунок замовника.
6. Клієнт має право написати заяву про відмову від послуги у 2-денний строк після подачі оригіналів документів та оплати, якщо послуга не була надана; у такому разі оплата повертається у повному розмірі (мінус комісія банку клієнта).